INFORMACJE DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH

DSC04643

Po dojechaniu do Bolkowa należy się kierować na ulicę Niepodległości. Można tam zaparkować autobusem. Jednakże w sezonie może zdarzyć się sytuacja, że parking będzie pełny. Wtedy autobusy mogą korzystać z parkingu przy ul. Polnej, obok basenu w Bolkowie.
Po przybyciu na Zamek należy zgłosić się do Kasy, podać liczbę uczestników  i rodzaj biletów, na które się Państwo decydują.

Na Zamku są biletu dla grup od min. 10 osób. Koszt biletu normalnego to 15zł, ulgowego m.in. dla uczniów i emerytów to 7 zł. Przewodnicy oraz opiekunowie grup mają wstęp bezpłatny.

Jeśli potrzebują Państwo fakturę VAT, prosimy o przygotowanie danych koniecznych do wystawienia faktury. Płatność gotówką lub kartą w kasie zamku.

Muzeum Zamek Bolków nie prowadzi rezerwacji. Każda grupa zostanie wpuszczona w godzinach otwarcia Zamku.

Na Zamku Bolków nie ma przewodnika. Grupy chcące być oprowadzane, muszą zatrudnić przewodnika we własnym zakresie.

Zwiedzanie Zamku trwa zazwyczaj ok. 40-50 min. Na Zamku można przebywać dowolną ilość czasu aż do godzin zamknięcia. ( Godziny wstępu podane są na stronie głównej, każda ewentualna zmiana będzie tam również )

Na Zamku od maja 2020 będzie możliwość organizacji ognisk. Koszt ogniska 100 zł, cena obejmuje drewno opałowe, miejsce na ognisko oraz kijki do kiełbasek.